KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Wybieg dla psów w Parku Ojców.
Wybieg dla psów w Parku Ojców.

WYBIEG DLA PSÓW W PARKU OJCÓW.

Infrastruktura
29.04.2018 r. (edytowano: 29.04.2018 r.)
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
0
100 000 PLN

OPIS

Projekt przewiduje utworzenie w Parku Ojców (od strony ulicy Harcerskiej) ogrodzonego wybiegu dla psów wielkości ok . 300 metrów kwadratowych. Park położony jest na granicy Morzysławia i V Osiedla, które stanowi największy, pod względem ludności, obszar Konina. Wybieg wyposażony będzie w ławki dla korzystających, drewnianą altanę, kubły na odpady, podajniki z woreczkami na psie kupy i poidło z bieżącą wodą dostosowane zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. W obrębie wybiegu powinno się znaleźć kilka drzew. Wybieg podzielony będzie na dwie części (100 i 200 metrów kwadratowych). Mniejsza część służyć będzie psom nietolerującym innych osobników. Ogrodzenie od strony południowej powinno zostać wykonane z litych materiałów w celu ocienienia części wybiegu - wysokość minim 2 metry. Wejście na wybieg ze "śluzą" uniemożliwiającą ucieczkę psom. Równocześnie należy ustalić całkowity zakaz spuszczania psów ze smyczy na terenie całego Parku Ojców. Projekt nie przewiduje urządzeń do trenowania z psów - urządzenia takie posiada wybieg na Zatorzu i nie są one wykorzystywane.

HARMONOGRAM REALIZACJI

1. Zapytania ofertowe - do stycznia 2019. 2. Budowa wybiegu - do kwietnia 2019. 3. Uroczyste przecięcie wstęgi przez włodarzy Miasta - maj 2019.

OCZEKIWANE REZULTATY

1. Odseparowanie wolno biegających w Parku Ojców psów od ludzi, a przede wszystkim dzieci, korzystających z infrastruktury w ww. Parku. 2. Większa czystość terenów wchodzących w skład Parku Ojców 3. Socjalizacja miejskich psów. 4. Integracja właścicieli psów.

Planowane położenie wybiegu.

OCENA

okGłosów na tak: 0
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła