KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
KONIN LUBI KSIĄŻKI 2
KONIN LUBI KSIĄŻKI 2

KONIN LUBI KSIĄŻKI 2

Kultura
31.03.2016 r.
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
0
30 000 PLN

OPIS

To druga edycja projektu, który wszedł do KBO w 2016 roku i jest realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Koninie i działający przy niej Dyskusyjny Klub Książki. W ramach projektu organizowane są spotkania z najpopularniejszymi pisarkami i pisarzami, piszącymi książki różnych gatunków, w tym również literaturę dziecięcą i młodzieżową. W ramach projektu zorganizujemy spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci i młodzieży zachęcające do czytania, uzupełnimy księgozbiór, wzbogacimy filię dla dzieci i młodzieży o pomoce dydaktyczne.

HARMONOGRAM REALIZACJI

Spotkania autorskie co kilka tygodni. Bieżący zakup książek autorek i autorów zapraszanych do biblioteki.

OCZEKIWANE REZULTATY

1. Zwiększenie poziomu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkanek i mieszkańców Konina. 2. Wzbogacenie księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, a szczególnie jej filii, o nowości czytelnicze. 3. Przyciągnięcie do MBP nowych czytelników. 4. Uatrakcyjnienie zajęć bibliotecznych dla dzieci. 5. Doposażenie MBP. 6. Integracja społeczna przez wspólne akcje czytelnicze.

OCENA

okGłosów na tak: 0
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła