KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Wakacyjne spotkanie z tańcem.
Wakacyjne spotkanie z tańcem.

WAKACYJNE SPOTKANIE Z TAŃCEM.

Kultura
Magdalena Kukulska-Dobrowolska kliknij tutaj aby napisać wiadomość do autora
31.03.2016 r.
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
2
30 000 PLN

OPIS

W ostatnich lata bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się taniec. Konkursy tańca, taneczne showy telewizyjne są bardzo popularną rozrywką. Wiele osób chciałoby samemu spróbować i nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Projekt dotyczy bezpłatnych zajęć tanecznych w wymiarze 10-12 dwugodzinnych lekcji dla grupy od 20 - 50 osób. Projekt dedykowany jest głównie kobietom, będzie bardzo atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego i przy okazji poznawaniem innych kultur. Bo chcielibyśmy uczyć tańców latino. Nauczycielami tańców mogą być profesjonalni tancerze, pochodzący z krajów latynoamerykańskich, którzy już wcześniej uczyli koninianki tańców, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zajęcia mogłyby odbywać się w miesiącach letnich, w przestrzeni miejskiej np. na bulwarze, w parku, w niecce amfiteatru, na placu Wolności. W razie niepogody można korzystać z sali tanecznej MDK.

HARMONOGRAM REALIZACJI

program realizowany w miesiącach od czerwca do września.

OCZEKIWANE REZULTATY

1. Integracja społeczna i międzypokoleniowa. 2. Wzrost atrakcyjności parku miejskiego i bulwaru. 3. Podniesienie sprawności fizycznej mieszkanek i mieszkańców. 4. Uatrakcyjnienie miejskiej oferty wakacyjnej dla osób spędzających lato w mieście.

GALERIA

Wakacyjne spotkanie z tańcem.

OCENA

okGłosów na tak: 2
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła