KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Edukacja
Edukacja

URATUJ MNIE!- NAUKA PIERWSZEJ POMOCY NOWORODKA/NIEMOWLĘCIA I DZIECI DO 3 LAT.

Edukacja
06.04.2016 r.
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
0
62 750 PLN

OPIS

Szkolenia z pierwszej pomocy będą obejmować warsztat trwający 4 godziny, w ramach którego każdy uczestnik kursu nauczy się : - jak rozpoznać stan zagrożenia życia u dziecka - kiedy należy rozpocząć udzielanie pomocy - praktycznych metod resuscytacji na fantomach - jak i kiedy zaalarmować służby ratownicze - jak postępować w przypadku: zadławienia, zakrztuszenia u dziecka i niemowlęcia - prawidłowego zachowania przy oparzeniach - działania przy krwotoku z nosa - komponowania domowej apteczki - zapozna się z Opaską Ratunkową SOS. Adresatami projektu są przyszli rodzicie, rodzicie, dziadkowie, pracownicy żłobków, klubów dziecięcych, opiekunki jak również opiekunowie prawni dzieci. Przewidujemy przeszkolenie 250 osób. Uczestnicy do projektu będą przyjmowani na bieżąco w sposób ciągły. Każdy uczestnik otrzyma także Opaskę Ratunkową SOS. Oprócz ww. kwalifikacji o uczestnictwie w projekcie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

HARMONOGRAM REALIZACJI

2016-2017

OCZEKIWANE REZULTATY

Pewność w udzielaniu pierwszej pomocy wynikająca z posiadanych, a nie tylko domniemanych umiejętności. Jak pokazują badania ponad 90 % osób twierdzi, że potrafi udzielać pierwszej pomocy. W rzeczywistości odpowiadając na zadane pytania dotyczące udzielanej prawidłowo pomocy to niespełna 20 % wykonuje poprawnie działania.

OCENA

okGłosów na tak: 0
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła