KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Kultura
Kultura

MODERNIZACJA SALI KONFERENCYJNO - WYSTAWOWEJ MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W KONINIE

Kultura
29.03.2018 r.
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
1
35 000 PLN

OPIS

Sala konferencyjno - wystawowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie wymaga gruntownej modernizacji. Mieszkanki i mieszkańcy Konina, uczestniczący w organizowanych tam wydarzeniach, miedzy innymi w projekcie "Konin lubi książki" narzekają na niekomfortowe warunki. Szwankuje nagłośnienie i klimatyzacja, a zbyt wysokie oparcia krzeseł zasłaniają widoczność. Sala jest niefunkcjonalna, a organizowane w niej wydarzenia kulturalne, tracą na jakości. Celem projektu jest takie zmodernizowanie sali, które ten stan zmieni. Projekt przewiduje zakup mobilnego podestu scenicznego, sprzętu nagłaśniającego, rzutnika, ekranu, krzeseł oraz zakup i montaż klimatyzacji.

HARMONOGRAM REALIZACJI

styczeń - luty: postępowanie ofertowe marzec - maj: zakup urządzeń ma - czerwiec: montaż

OCZEKIWANE REZULTATY

1. Podniesienie funkcjonalności sali konferencyjno - wystawowej MBP w Koninie 2. Podniesienie komfortu uczestnictwa mieszkankom i mieszkańcom Konina, biorącym udział w wydarzeniach kulturalnych 3. Doposażenie MBP w Koninie

OCENA

okGłosów na tak: 1
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła