KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Infrastruktura
Infrastruktura

KŁADKA PIESZO-ROWEROWA NAD ULICĄ NADRZECZNĄ ŁĄCZĄCA BULWARY NADWARCIAŃSKIE Z PARKIEM MIEJSKIM IM. CHOPINA

Infrastruktura
14.03.2019 r.
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
0
200 000 PLN

OPIS

Proponowana kładka pieszo-rowerowa nad ulicą Nadrzeczną stanowiłaby łącznik komunikacyjny pomiędzy Parkiem Miejskim im. F. Chopina a Bulwarami Nadwarciańskimi. Zachodnia strona Bulwarów kończy się w okolicy Parku Miejskiego rozdziela je ulica Nadrzeczna. Spacerujący Bulwarami aby dostać się do Parku muszą pokonać najpierw schody prowadzące do ul. Nadrzecznej, następnie przejść przez 2 przejścia dla pieszych a następnie idąc wzdłuż ogrodzenia przy ulicy Nadrzecznej dostać się do bramy prowadzącej do parku. Kładka pieszo rowerowa umieszczona nad ulicą Nadrzeczną ułatwiła by dostęp do parku bezpośrednio z bulwarów zarówno pieszym, rowerzystą jak również osobom niepełnosprawnym.

HARMONOGRAM REALIZACJI

1. projekt kładki (ok 2 miesięcy) 2. budowa kładki wraz z podjazdami (ok. 3 miesięcy)

OCZEKIWANE REZULTATY

Ułatwienie komunikacji zarówno pieszej jak i rowerowej pomiędzy Parkiem Miejskim a Bulwarami Nadwarciańskimi. Gdyby zapewnić podjazdy do tej kładki o łagodnym nachyleniu z kładki mogli by również korzystać niepełnosprawni na wózkach. Zważywszy że przy Parku Miejskim znajduje się stacja Konińskiego Roweru Miejskiego, połączenie bulwarów z parkiem poprzez kładkę ułatwiło by życie rowerzystom.

OCENA

okGłosów na tak: 0
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła