KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
DUŃSKI PLAC ZABAW
DUŃSKI PLAC ZABAW

DUŃSKI PLAC ZABAW

Rozrywka
18.03.2019 r. (edytowano: 19.03.2019 r.)
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
1
99 999 PLN

OPIS

Pragnę stworzyć w Koninie Plac Zabaw, który będzie fascynował i inspirował dzieci jak i dorosłych. Najbardziej udane place zabaw mają jasno określoną grupę wiekową lub są podzielone na osobne obszary, aby zaspokoić potrzeby poszczególnych grup wiekowych. Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują komfortu, obecności dorosłych i mniejszych wyzwań. Młodsze dzieci są napędzane i inspirowane przez obserwowanie umiejętności starszych dzieci. Starsze dzieci potrzebują szybkości i trudnych wyzwań, kontekstu i elementów, takich jak domy na drzewie - oddzielone od młodszych dzieci. Oprócz kreatywnych pomysłów znajdziemy tutaj wiele klasycznych elementów zabawowych, takich jak huśtawka, karuzela, układanka i zjeżdżalnia. Stworzymy plac zabaw z możliwie jak największą dostępnością, także dla dzieci ze specjalnymi potrzebami. Uważam, że plac zabaw za miejsce spotkań towarzyskich dla wszystkich dzieci i starajmy się zapewnić im miejsce na zajęcia towarzyskie, a także zajęcia fizyczne (rozwijanie umiejętości motorycznych) oraz wyobraźnie. Po co bawić się na drabince jak można w biedronce, konewce, rakiecie lub statku?

HARMONOGRAM REALIZACJI

Rok 2020

OCZEKIWANE REZULTATY

1.Urozmaicenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych 2.Rozwijanie u dzieci motoryki, wyobraźni 3.Zupelnie nowy i wyjątkowy plac zabaw 4.Ogólnodostępny dla wszystkich- bezpłatnie

GALERIA

DUŃSKI PLAC ZABAW
DUŃSKI PLAC ZABAW
DUŃSKI PLAC ZABAW

OCENA

okGłosów na tak: 1
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła