KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Zasiądź w Koninie
Zasiądź w Koninie

ZASIĄDŹ W KONINIE

Inne
22.05.2015 r. (edytowano: 26.03.2016 r.)
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
5
60 000 PLN

KOSZTORYS

1
kalkulacji dokonano w oparciu o informację firmy Astrini Design z roku 2015
60000 PLN

OPIS

Projekt zakłada ustawienie na pl. Niepodległości mebli miejskich umożliwiających odpoczynek na atrakcyjnej wizualnie konstrukcji. Meble miejskie poza funkcją podstawową mogą jednocześnie zwiększyć atrakcyjność przestrzeni miasta poprzez jej dodatkowe zagospodarowanie elementami promocyjnymi. Widoczny z góry napis może być uwieczniany przez latające nad miastem jednostki powietrzne i wykorzystywany w materiałach promocyjnych, dla odwiedzających meble może być także miejscem przy którym warto zrobić sobie zdjęcie. (załączone zdjęcia prezentują meble w innej części miasta)

HARMONOGRAM REALIZACJI

styczeń - marzec 2017: złożenie zapytania i wybór najkorzystniejszej oferty kwiecień 2017: dostawa i instalacja

OCZEKIWANE REZULTATY

- zwiększenie atrakcyjności przestrzeni miejskiej - miejsce wypoczynku - dodatkowa atrakcja w nowej części miasta z możliwością wykorzystania w czasie dziecięcego festiwalu piosenki i tańca

PLIKI DO POBRANIA

GALERIA

Zasiądź w Koninie
Zasiądź w Koninie

OCENA

okGłosów na tak: 5
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 3

KOMENTARZE

0
22.05.201513:56
Pomysł wart zrealizowania, owszem, ale... obawiam się, że dopóki starówka nie będzie dysponowała odpowiednim zapleczem gastronomiczno-handlowym (a tego akurat nie chce Prezydent) to żywego ducha tam nie będzie. Nie wspominając o turystach bo i po co mieliby tam przyjść- popatrzeć na auta wokół rynku? Starówka wymaga wieloletniego planu na rewitalizację ale bez ludzi (przedsiębiorców i odwiedzających) niestety się nie da i błędne koło się zamyka. Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie projektu, zawsze to jakaś kropla w podniesienie atrakcyjności miejsca.
Dominik Domański
Dominik Domański
0
15.09.201519:08
Miło by było gdyby te meble były zarazem wielkimi literami "KONIN" w tak ciekawym turystycznie punkcie miasta jako miejsce nie tylko do siedzenia ale do zrobienia pamiątkowego zdjęcia :)
Lukas Anonim
Lukas Anonim
0
15.09.201519:13
tzn. byle by nie były to litery w formie leżącej i widocznym napisem tylko z góry
Lukas Anonim
Lukas Anonim
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła