KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Tor Rolkarski
Tor Rolkarski

TOR ROLKARSKI

Sport
30.04.2015 r. (edytowano: 09.03.2017 r.)
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
22
400 000 PLN

OPIS

Tor rolkarski to miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach Konina uprawiających sporty wrotkarskie, a zatem przede wszystkim rolkarzach i wrotkarzach. Eliptyczne boisko o wymiarach 40x60m wykonane z asfaltu drobnoziarnistego lub asfaltobetonu z wydzielonym pasem o szerokości około 6m (tor) i oddzielonej (np. kratką odpływową) wewnętrznej przestrzeni do treningów i gier zespołowych. W przyszłości inwestycję taką można rozwijać o dalsze elementy jak banda, wiata zadaszeniowa czy ławki i kosze na zewnątrz toru. Mnogość i różnorodność aktywności fizycznych (poza samymi wyścigami) jakie można na takim obiekcie uprawiać jest bardzo duża! Część z nich prezentuje film (źródło: www.karolki.waw.pl) nakręcony na Wrotkowisku Szymański na Warszawskiej Woli.

HARMONOGRAM REALIZACJI

n/d

OCZEKIWANE REZULTATY

Konińscy rolkarze i wrotkarze to szybko rosnąca społeczność, która w sposób coraz bardziej zorganizowany udowadnia ile osób w naszym mieście jeździ na ośmiu mniejszych kółkach i jak bardzo ważna jest potrzeba stworzenia/dostosowania infrastruktury miejskiej do potrzeb również i tej licznej grupy mieszkańców.

YOUTUBE

GALERIA

Tor Rolkarski

OCENA

okGłosów na tak: 22
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 11

KOMENTARZE

0
10.05.201618:24
Cześć! Trasa dla rolkarzy to fajny pomysł ale nie koniecznie w postaci toru. Moim zdaniem lepiej zrobić trasę okalającą park Chopina. Zyska park i stary Konin.
~MB
~MB
<<12>>
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła