KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
NOWE ŻYCIE RZEŹB
NOWE ŻYCIE RZEŹB

NOWE ŻYCIE RZEŹB

Kultura
28.05.2015 r. (edytowano: 28.05.2015 r.)
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
33
240 000 PLN

OPIS

Projekt zakłada renowację rzeźb i pomników rozsianych po mieście. Odświeżenie przez odmalowanie, uzupełnienie ubytków, oczyszczenie, remont postumentów, nowoczesne oświetlenie, uporządkowanie najbliższego otoczenia i umieszczenie tablic z opisem. Lista obiektów objętych projektem: 1. Pomnik lotników na Glince (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) 2. Rakieta przed dawną Składnicą Harcerską (ul. Dworcowa) 3. Rzeźba na skwerze obok Sądu Okręgowego (ul. Energetyka) 4. Rzeźba przy placu zabaw w parku przy basenie (ul. Przemysłowa) 5. Rzeźba na V osiedlu przed apteką (ul. 11 Listopada) 6. Znak powitalny Konina od strony Brzeźna (ul. Kolska) 7. Znak powitalny Konina od strony Goliny (ul. Poznańska) 8. Znak powitalny Konina od strony Kazimierza Biskupiego (ul. Kleczewska)

HARMONOGRAM REALIZACJI

projekty i kosztorysowanie- jesień 2015 oferty i/lub przetargi- zima 2015-2016 realizacja- wiosna-lato 2016

OCZEKIWANE REZULTATY

1. Poprawienie jakości przestrzeni publicznej 2. Uwypuklenie estetyki obiektów 3. Zwrócenie uwagi mieszkańców na ważność elementów małej architektury 4. Zapobiegnięcie dalszej degradacji obiektów 5. Wyciągnięcie obiektów z "niebytu"

GALERIA

NOWE ŻYCIE RZEŹB
NOWE ŻYCIE RZEŹB
NOWE ŻYCIE RZEŹB

OCENA

okGłosów na tak: 33
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła