KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.

ŚCIANKA TRENINGOWA DO TENISA ZIEMNEGO.

Sport
29.05.2015 r. (edytowano: 05.06.2015 r.)
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
30
98 000 PLN

OPIS

Celem jest-ścianka treningowa z przeznaczeniem do tenisa ziemnego wykonana z wysokiej jakości rozbieralnych modułów polymerowych o wymiarach 11 m szerokości i 3m wysokości ustawiana na lekkim fundamencie betonowym ,oraz wymalowanie linii wymiarowego kortu tenisowego i zamontowanie w nawierzchni poliuretanowej tulei w których osadzone były by słupki i siatka do tenisa ziemnego. Miała by powstać na wielofunkcyjnym boisku "Orlik" przy ulicy Kryształowej 3 w Koninie przy osiedlu Sikorskiego administratorem którego jest Gimnazjum nr 2 w Koninie. Urządzenie sportowe tego typu stanowiło by integralną część boisk "Orlik" z rozszerzeniem oferty sportowej o dodatkową dyscyplinę jaką jest tenis ziemny cieszący się coraz większym zainteresowaniem młodzieży szkolnej oraz środowiska lokalnego z korzyścią dla przyległego Gimnazjum nr 2 i Szkoły Podstawowej nr.15 w Koninie Obiekty sportowe w tej części naszego miasta nie posiadają tego typu urządzeń treningowych . Z takiej ścianki mógłby korzystać każdy nieodpłatnie od malucha do seniora stanowiła by źródło zabawy i rekreacji mieszkańców osiedla Sikorskiego i nie tylko.

HARMONOGRAM REALIZACJI

Dwa do trzech tygodni po otrzymaniu środków - dwa krótkie etapy realizacji-wylanie lekkiego fundamentu na którym stawia się ściankę i po związaniu betonu- prosty montaż ścianki trwający jeden dzień po przywiezieniu ścianki na miejsce od producenta.

OCZEKIWANE REZULTATY

Urządzenie sportowe tego typu stanowiło by integralną część boisk "Orlik" z rozszerzeniem oferty sportowej o dodatkową dyscyplinę jaką jest tenis ziemny cieszący się coraz większym zainteresowaniem młodzieży szkolnej oraz środowiska lokalnego z korzyścią dla przyległego Gimnazjum nr 2 i Szkoły Podstawowej nr.15 w Koninie Obiekty sportowe w tej części naszego miasta nie posiadają tego typu urządzeń treningowych . Z takiej ścianki mógłby korzystać nieodpłatnie każdy od malucha do seniora stanowiła by źródło zabawy i rekreacji mieszkańców osiedla Sikorskiego i nie tylko.

GALERIA

Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego.

OCENA

okGłosów na tak: 30
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 9

KOMENTARZE

0
05.06.201514:29
Bardzo cenna incjatywa dla rozwoju kultury fizycznej :)
Lech Cyprysiak
Lech Cyprysiak
0
06.06.201511:43
....very good.... idea... :)
~M.W
~M.W
0
06.06.201511:43
....very good.... idea.... :)
~M.W
~M.W
0
12.06.201514:09
Super pomysł!
Justyna Olejniczak
Justyna Olejniczak
0
24.06.201518:53
wspaniała inicjatywaSS
Stanislaw Kordylasiński
Stanislaw Kordylasiński
<<12>>
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła