KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Kultura
Kultura

ŚWIATŁA SCENY

Kultura
29.05.2015 r.
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
0
120 000 PLN

OPIS

Projekt ma na celu doposażenie Konińskiego Domu Kultury w elementy oświetlenia sceny. Jak ważne jest oświetlenie sceny, kiedy odbywa się na niej koncert, trwa spektakl teatralny czy baletowy, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Oświetlenie na scenie spełnia pierwszorzędną rolę, jest równie ważne, co gra aktorów, rekwizyty, scenografia. Czasem jest najważniejszą scenografią. Koniński Dom Kultury z własnych wypracowanych środków zakupił nowoczesny stół reżysersko-realizatorski światła. Posiada on najwyższą europejską klasę. Żeby jednak w pełni można było wykorzystać jego możliwości, potrzebne jest jego doposażenia w urządzenia typu ruchoma głowica led w ilości minimum 6 sztuk. Koszt jednej głowicy to około 20 tys. zł brutto. Z inwestycji skorzysta nie tylko KDK, ale również wszystkie jednostki miejskie, szkoły, przedszkola, organizacje pozarządowe, które korzystają z gościnności tej instytucji kultury.

HARMONOGRAM REALIZACJI

rok 2016

OCZEKIWANE REZULTATY

Wzbogacenie infrastruktury Konińskiego Domu Kultury w nowoczesny system oświetlenia sceny, który znacząco podniesie walory estetyczne odbywających się tam wydarzeń kulturalnych.

OCENA

okGłosów na tak: 0
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 1

KOMENTARZE

3
30.05.201500:08
ktos tu chyba nie zrozumial idei budzetu obywatelskiego .
~jarek
~jarek
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła