KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Infrastruktura
Infrastruktura

MOTOPARK KONIN

Infrastruktura
30.05.2015 r.
pomysł wciąż rozwijany
autor złoży wniosek do KBO
1
2 000 000 PLN

OPIS

Motopark miałby zostać zlokalizowany na terenach dawnej Cukrowni Gosławice. Na tym terenie zostałby zlokalizowany asfaltowy tor treningowy. Dużą zaletą lokalizacji Motoparku jest położenie poza centrum miasta, dzięki czemu imprezy i treningi które by się tam odbywały nie byłyby uciążliwe dla innych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa plac zostałby ogrodzony barierami energochłonnymi, zostałaby także utwardzona droga dojazdowa od ulicy Ślesińskiej. W bezpośredniej bliskości asfaltowego toru treningowego powinien zostać zlokalizowany budynek o powierzchni około 100m2. Będzie on służył do przeprowadzania teoretycznej części szkoleń prowadzonych w ośrodku, jako centrum organizacyjne zawodów sportowych przeprowadzanych na terenie parku, jak również jako magazyn sprzętu należącego do ośrodka. Motopark zostanie przyłączony do sieci energetycznej oraz wodno- kanalizacyjnej.

HARMONOGRAM REALIZACJI

Może kiedyś uda się coś takiego zrealizować.

OCZEKIWANE REZULTATY

Sportowa strona aktywności Motoparku obejmowałaby organizację treningów oraz zawodów z zakresu różnych grup sportów motorowych takich jak: - Karting, - Drifting, - KJS, - Wyścigi samochodowe, - Wyścigi motocyklowe, - Inne (w zależności od zapotrzebowania). Możliwość tworzenia szkoleń.

OCENA

okGłosów na tak: 1
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła