KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Konin Music Festival
Konin Music Festival

KONIN MUSIC FESTIVAL

Rozrywka
05.05.2015 r.
pomysł wciąż rozwijany
autor nie zamierza złożyć wniosku do KBO
10
100 000 PLN

OPIS

Letni festiwal ,który przyciągnąłby do Konina całą Polskę. Festiwal Trwałby 3 dni. Termin : Lato - Lipiec. Na scenie gwiazdy różnych gatunków muzycznych. Miasto stałoby się na jeden dzień stolicą muzyki w Polsce. Biorąc pod uwagę ,że to ogromne wyzwanie i techniczne , logistyczne jak i finansowe głównym organizatorem była by np. Telewizja Polsat lub inna. Miasto ma swój wkład również w ten projekt. Do tego pozyskanie innych sponsorów zapewniło by zaplecze finansowe. Festiwal mógłby być tak zrobiony ,że każdy miałby ochotę go obejrzeć w TV lub przyjść osobiście ,ponieważ różnorodność wykonawców i atrakcji dałaby rozrywkę dla każdego. Myślę ,że miasto ma potencjał na takie przedsięwzięcie.

HARMONOGRAM REALIZACJI

Od 6 miesięcy do roku, w zależności od pozyskanych sponsorów i współorganizatora ( np. Telewizji )

OCZEKIWANE REZULTATY

- Ogromna promocja miasta Konina i regionu. - Rozpoznawalność na mapie Polski. - Przychylność inwestorów dzięki m.in. sławy miasta. - Podwyższenie się liczby turystów i odwiedzających miasto.

OCENA

okGłosów na tak: 10
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła