KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Pumptrack - tor rowerowo-rolkowy
Pumptrack - tor rowerowo-rolkowy

PUMPTRACK - TOR ROWEROWO-ROLKOWY

Sport
25.02.2016 r. (edytowano: 17.03.2018 r.)
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
9
99 990 PLN

OPIS

Projekt zakłada zaadoptowanie nieużywanego fragmentu starego boiska Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie o powierzchni ok. 800m2, na tor typu "pumptrack", wraz z tablicą informacyjną z regulaminem, instalacją oświetlenia z podpięciem do sieci miejskiej oraz zamontowaniem na ścianie szkoły kamery i podpięcie jej do istniejącego systemu monitoringu szkoły. Dodatkowo projekt zakłada wymianę jednego segmentu zewnętrznego ogrodzenia boiska na furtkę umożliwiającą mieszkańcom otwarty dostęp do obiektu. Załączone grafiki prezentują projekt pumptracka zrealizowanego w Olsztynie. Pumptrack (ang. pump track) to specjalnie przygotowany tor asfaltowy o kształcie zamkniętej pętli z muldami, górkami i zakrętami, które powodują, że jazda na rowerze nie wymaga pedałowania. Nazwa pump track wiąże się z ruchem podczas pompowania, kiedy poruszając się na torze sylwetka sportowca wykonuje ruch góra-dół. Pumptrack jest znakomitym miejscem treningów zarówno dla rowerzystów, jak i rolkarzy, deskorolkarzy czy miłośników hulajnogi.

HARMONOGRAM REALIZACJI

n/d

OCZEKIWANE REZULTATY

Miejsce do treningów jazdy na rowerze, rolkach, deskorolkach i hulajnogach.

YOUTUBE

GALERIA

Pumptrack - tor rowerowo-rolkowy
Pumptrack - tor rowerowo-rolkowy

OCENA

okGłosów na tak: 9
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 2

KOMENTARZE

0
04.09.201723:17
szkoda, że nie podał pan lokalizacji toru
~Agata
~Agata
0
17.03.201816:16
Projekt zakłada zaadoptowanie nieużywanego fragmentu starego boiska Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie o . Następnym razem najpierw radzę czytać ze zrozumieniem a dopiero później pisać komentarz :)
~Filip
~Filip
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła