KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego

ŚCIANKA TRENINGOWA DO TENISA ZIEMNEGO

Sport
17.03.2016 r. (edytowano: 25.08.2016 r.)
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
2
95 000 PLN

OPIS

Tenisowa ścianka treningowa wykonana z wysokiej jakości rozbieralnych modułów polimerowych o wymiarach 10,5m szerokości i 3,0m wysokości ustawiona na fundamencie betonowym. Z przeznaczeniem do treningu i zabawy dla amatorów i zawodników zaawansowanych. W tym roku mój pomysł znajdziecie w projektach małych o numerze 15 zachęcam do głosowania na niego w sieci na stronie KBO Konin zakładka (oddaj swój głos) od 01-11.09.2016 r. pozdrawiam Tomek K......

HARMONOGRAM REALIZACJI

Miała by powstać na wielofunkcyjnym boisku "Orlik" przy ulicy Kryształowej 3 w Koninie administratorem którego jest Gimnazjum nr 2 w Koninie. Czas realizacji przedsięwzięcia od jednego do trzech dni od dostarczenia przez producenta i wcześniejszym wylaniu fundamentu betonowego stanowiącego podstawę ścianki tenisowej.

OCZEKIWANE REZULTATY

Urządzenie tego typu stanowiło by integralną część boisk "Orlik" z rozszerzeniem oferty sportowej o dodatkową dyscyplinę jaką jest tenis ziemny cieszący się coraz większym zainteresowaniem młodzieży szkolnej oraz środowiska lokalnego z korzyścią dla przyległego Gimnazjum nr 2 i Szkoły Podstawowej nr.15 w Koninie. Obiekty sportowe w naszym mieście nie posiadają tego typu urządzeń treningowych . Z takiej ścianki mógłby korzystać każdy od malucha do seniora stanowiła by źródło zabawy i rekreacji mieszkańców osiedla Sikorskiego i nie tylko.

GALERIA

Ścianka treningowa do tenisa ziemnego
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego
Ścianka treningowa do tenisa ziemnego

OCENA

okGłosów na tak: 2
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła