KBO
KBO
PODWYŻSZONY KONTRAST MENU
<
POKAŻ BOCZNĄ KOLUMNĘ (kliknij)
Interaktywne MDK dla wszystkich
Interaktywne MDK dla wszystkich

INTERAKTYWNE MDK DLA WSZYSTKICH

Rozrywka
22.03.2016 r. (edytowano: 21.03.2017 r.)
pomysł gotowy
autor złoży wniosek do KBO
1
99 900 PLN

KOSZTORYS

1
Ekran dotykowy (40 calowy) umiejscowiony na ścianie wraz z różnymi kreatywnymi aplikacjami typ quizy, zgadywanki, gry edukacyjne itp. Gromadzi wokół siebie nawet kilka osób jednocześnie skupiając ich uwagę na kolorowych interaktywnych zadaniach.
12000 PLN
2
Stół multimedialny (50 calowy) wraz aplikacjami i grami rozwijającymi umiejętności psychomotoryczne, poprawiającymi koncentrację, spostrzegawczość. Ze stołu jednocześnie może korzystać kilka osób.
34000 PLN
3
Podłoga interaktywna o powierzchni 12m2 wraz z wbudowanymi animacjami i grami. Interaktywna podłoga to pozioma projekcja reagująca na ruch. Wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu, by uruchomić animację lub usłyszeć głos narratora.
18900 PLN
4
2 mikrofony bezprzewodowe oraz 8 mikroportów (mikrofony bezprzewodowe nagłowne), które będą służyły grom, zabawom oraz młodym artystą z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie podczas spektakli i występów.
35000 PLN
RAZEM
99 900 PLN

OPIS

Interaktywne MDK przeznaczone będzie dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek miasta Konina, tych najmłodszych, trochę starszych oraz seniorów. W jego skład wchodzić będzie: -ekran dotykowy (40 calowy) umiejscowiony na ścianie wraz z różnymi kreatywnymi aplikacjami typu quizy, zgadywanki, gry edukacyjne itp. Gromadzi wokół siebie nawet kilka osób jednocześnie skupiając ich uwagę na kolorowych interaktywnych zadaniach. -stół multimedialny (50 calowy) wraz z aplikacjami i grami rozwijającymi umiejętności psychomotoryczne, poprawiającymi koncentrację, spostrzegawczość. Ze stołu jednocześnie może korzystać kilka osób. -podłoga interaktywna o powierzchni 12m2 wraz z wbudowanymi animacjami i grami. Interaktywna podłoga to pozioma projekcja reagująca na ruch. Wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu, by uruchomić animację lub usłyszeć głos narratora. -2 mikrofony bezprzewodowe oraz 8 mikroportów (mikrofony bezprzewodowe nagłowne), które będą służyły do gier i zabaw oraz młodym artystą z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie podczas spektakli i występów. Miejscem realizacji projektu będzie Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, który posiada do tego celu odpowiednie, bezpieczne miejsce i obsługę. Interaktywna rozrywka i edukacja doskonale sprawdza się w wielu miejscach, ciesząc się bardzo dużym zainteresowaniem. Nowe technologie edukacyjne są doskonałą formą zachęcenia dzieci i młodzieży do nauki. Z Interaktywnego MDK będą mogli korzystać bezpłatnie, nie tylko uczestnicy zajęć MDK, ale każdy, kto będzie miał ochotę spędzić w ten sposób czas wolny.

HARMONOGRAM REALIZACJI

Wdrożenie pomysłu od momentu zamówienia potrwa 1 miesiąc, nie ma potrzeby dzielenia go na etapy.

OCZEKIWANE REZULTATY

Stworzenie możliwości wszechstronnego rozwoju sensorycznego uczestników zabaw. Integracja międzypokoleniowa. Bezpłatny dostęp do nowoczesnych technologii zapewniających edukację i rozrywkę. Podniesienie atrakcyjności MDK.

GALERIA

Interaktywne MDK dla wszystkich
Interaktywne MDK dla wszystkich
Interaktywne MDK dla wszystkich
Interaktywne MDK dla wszystkich

OCENA

okGłosów na tak: 1
oceniać mogą tylko zalogowani, swoje poparcie można w każdej chwili cofnąć

DODAJ KOMENTARZ

Linki typu: http://www.konin.pl zamienimy na klikalne odnośniki.
usuń Odpowiadasz na:
max 1000 znaków (0)
max 60 znaków (0)
max 60 znaków (0)
Twój komentarz może ukazać się na stronie z małym opóźnieniem. Twój komentarz zostanie przeczytany przez tysiące osób. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Zgodnie z regulaminem Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
ilość komentarzy: 2

KOMENTARZE

0
25.03.201620:54
avatar A dlaczego w MDK, a nie w przetsrzeni miejskiej?
Waldemar Duczmal
Waldemar Duczmal
0
06.04.201608:25
Dlatego, że w przestrzeni miejskiej długo byśmy się tymi interaktywnymi sprzętami nie nacieszyli (liczne dewastacje). W Młodzieżowym Domu Kultury sprzęt będzie bezpieczny, ponadto MDK zapewni darmową obsługę urządzeń i jest dostępny dla wszystkich od godz. 7:00 do 22:00. Pozdrawiam.
~Marta Kaluga
~Marta Kaluga
SCHOWAJ KOLUMNE
Pomysły użytkownika
Wpisz nazwisko użytkownika aby znaleźć jego pomysły:
jak to działa
logowaniezamknij
lub
logowanie via facebook
przypominanieprzypominanie hasła